Toplantı – Organizasyon Hizmetleri

İş ortaklarınızla yapacağınız görüşmeler, eğitim vereceğiniz organizasyonlar veya yeni ürününüzü tanıtacağınız etkinlikler yapmayı planladığınızda biz yanınızdayız.

Bir projenin tanıtım, işleyiş, genel içeriklerinin görüşülmesi gibi çok çeşitli konularda gerek kendi içlerinde gerekse diğer kişi, kurum ve kuruluşlarla bir araya gelerek yapacakları toplantılarının planlamalarını en iyi şekilde organize ediyoruz. Toplantı salonu, transfer, ulaşım, konaklama, teknik donanım gibi tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilen profesyonel ekibimiz ile çalışabilir, toplantılarınızı sorunsuz bir şekilde geçirebilirsiniz.

Personel içi motivasyonunuzu yükseltmek, şirket içi eğitimlerinizde fark yaratmak sizin için olduğu kadar bizim için de önemlidir.

Şirket içerisindeki eğitimler, sunumlar, motivasyon amaçlı yapacağınız seminerlerde ihtiyacınız olan salon, ulaşım, teknik destek gibi konularda istekleriniz doğrultusunda çalışır, size sunacağımız öneri ve yenilikler ile şirketinizi geliştirerek çalışmalarınıza katkıda bulunabiliriz.

Ulusal ya da uluslararası bir konferans, kongre ya da toplantı düzenlemek zorlayıcı ama profesyoneller için keyifli bir iştir. Katılımcı sayısınız ister 10 ister 1000 kişi olsun, tüm organizasyonlarınızda size profesyonel destek sağlamak için varız.

Yılın her döneminde yapmayı planladığınız tüm yurtiçi veya yurtdışı kongre etkinlikleriniz de ulaşım, konaklama, transfer gibi ihtiyaçlarınızın yanında konferans salonu, dekor, ses ve ışık gibi teknik donanımları profesyonel ekibimizce en iyi şekilde planlayarak hayata geçiriyoruz.

Açılışlar, ürün tanıtımları, bayi toplantıları, motivasyon seyahatleri, kurumsal organizasyonlar, davet etkinlikleri gibi tüm faaliyetlerinizde organizasyon sunumu, masa dekoru, ulaşım, sanatçı temini vs. gibi tüm detaylı ve gerekli planlamaları sizin talepleriniz doğrultusunda yapıyoruz. Yeni fikirler sunarak organizasyonlarınız ile ön plana çıkmanızı sağlıyoruz.

Toplantı ve Organizasyon Talepleriniz İçin: organizasyon@ufolarturizm.com

Firmamızca Düzenlenen Organizasyonlar

– Kongre, Sempozyum, Konferans Organizasyonları
– Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Kongre ve Toplantıları
– Eğitim, Kurs ve Çalıştay Organizasyonları
– Bayi Toplantıları
– Lansman ve Basın Toplantıları
– Motivasyon Toplantıları
– Dernek Toplantıları
– Firma ve Ürün Tanıtım Toplantıları
– Açılış ve Ödül Törenleri
– Spor Organizasyonları

Organizasyon İçerisinde Sunduğumuz Hizmetler

– Projelendirme
– Etkinlik ekibinin oluşturulması ve yönetimi
– Finansal hizmetler
– Tasarım ve multimedya hizmetleri
– Konaklama hizmetleri
– Toplantı salonu hizmetleri
– Sosyal programların planlanması ve yürütülmesi
– Ulaşım ve transfer hizmetleri
– Yiyecek ve içecek hizmetleri
– Güvenlik ve sağlık destek üniteleri
– Tüm dillerde simultane çeviri hizmetleri ve ekipman temini