Kurumsal

Hakkımızda

2009 yılında kurulan A Grubu Seyahat Acentesi İşletme Belgesine sahip UFOLAR TURİZM sektörün mihenk taşı konumundaki Yurt İçi – Yurt Dışı Uçak Bileti satışı ile başladığı yolculuğuna Taşımacılık – Transfer Hizmetleri, Toplantı – Organizasyon Hizmetleri, Grafik Tasarım – Promosyon Malzemeleri temini ve Tatil – Balayı Paketleri satışı alanlarını ekleyerek başarıyla devam etmektedir.

Faaliyet alanlarımızdaki her geçen gün artan misafir sayısı, işimizdeki başarımızın en belirgin göstergesidir.

Bugün gelişen pazar koşullarına uyum gösterebilmek adına teknik donanım ve araç envanterimizi sürekli yenilemekteyiz.

Misafirimizin tatilini daha ikametinden ayrılmadan başlatarak yolculuk konforu, otel kalitesi ve otel hijyeni hususlarında sürecin en iyi şekilde yaşanmasını daha tasarıyken planlamaktayız.  Monotonluktan uzak hareketli ve eğlenceli bir tatil geçirmesi için tüm ekibimiz ile yanında olduğumuzdan, misafirimize tam bir turist olma ve tatilini doyasıya yaşama imkânı sunmaktayız.

Grafik Tasarım alanında konusunda uzman ekip arkadaşlarımız sayesinde hep bir adım önde tasarımlar üreterek, kendini tekrar eden klişe tekrarlardan uzak, özgün, yaratıcı ve kaliteli tasarımlar yaratmaktayız.

Kullandığımız en son yazılımlar sayesinde tasarımlarımızda çağımızın gereği teknolojinin tüm imkânlarından faydalanmaktayız.

Misyonumuz

Hizmet verdiğimiz tüm alanlarda, dünya standartları ile tam bir bütünlük içinde, en son trendleri ve teknolojik gelişmeleri kullanarak, yüksek kaliteli hizmet sunmak.

Vizyonumuz

Ulusal ve uluslararası alanlarda gerçekleştireceğimiz kaliteli operasyonlar ile adından söz ettiren seçkin bir kurum olmak.